Політика

Вадим Писарєв відкриє в Івано-Франківську дитячу балетну школу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Художній керівник Донецького національного академічного театру опери й балету імені Анатолія Солов’яненка, народний артист України, відомий український танцюрист Вадим Писарєв 14 жовтня в Івано-Франківську  відкриє дитячу балетну школу, передає УНІАН.

За словами Писарєва, на нещодавніх гастрольних концертах донецької балетної трупи в містах Західної України його вразили привітність і визнання балетного мистецтва тамтешніх глядачів. Народного артиста приємно здивували і надихнули талановиті діти, яких він там побачив, тому він підтримав ідею відкриття в Івано-Франківську балетної школи.

«Ви не уявляєте, як нас там приймали, ви просто собі не уявляєте, як вони нас там люблять… Я настільки там був натхнений і захоплений людьми», — сказав Писарєв, відзначивши, що брав участь у цьому гастрольному турі доволі довго, близько трьох тижнів. При цьому він додав: «Я бачив там танцюючих дітей. Мене вразили танцюючі діти, вони дуже талановиті».

Вадим Писарєв відзначив, що провів майстер-класи і збагнув, що цим талановитим дітям «потрібен добрий педагог з класичного танцю» для десятирічного навчання, починаючи з 7-річного віку.

«Тепер 14 жовтня ми відкриваємо балетну школу в Івано-Франківську. Мені б хотілося, аби там теж розвивався класичний балет, була школа», — сказав народний артист. Він наголосив, що у відкритті цієї школи був зацікавлений губернатор Івано-Франківської області Михайло Вишиванюк, який багато в чому сприяв її створенню: «Михайло Вишиванюк був зацікавлений у відкритті цієї школи. Там уже зробили спеціально при філармонії два балетні зали».

Писарєв також відзначив, що донецькі педагоги поїдуть до Івано-Франківська викладати в цій балетній школі, і місцева влада надає житло для цих вчителів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.