Політика

В області визначать кращу захисну споруду цивільної оборони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Згідно розпорядження голови ОДА Миколи Палійчука від 17.02.2010 року, в області затверджено Методичні рекомендації щодо проведення огляду-конкурсу захисних споруд цивільного захисту і склад обласної комісії з проведення огляду-конкурсу на кращу захисну споруду, повідомляє прес-служба ОДА. Конкурс проводиться з метою збереження існуючого фонду захисних споруд цивільного захисту, недопущення його втрат та покращення стану експлуатації і утримання захисних споруд.


Основна мета оглядів-конкурсів – покращення експлуатаційного стану захисних споруд ЦО, утримання їх у постійній готовності до прийому та укриття населення, розповсюдження досвіду утримання, експлуатації та використання найкращих захисних споруд.

Склад обласної комісії з проведення огляду-конкурсу цього року очолив перший заступник голови ОДА Юрій Бодоряк.

Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення доручено організувати проведення огляду-конкурсу на краще утримання та використання захисних споруд цивільної оборони; створити комісії з метою проведення конкурсів; до 5 вересня доповідати про результати проведення оглядів-конкурсів через Головне управління МНС України в області.


Огляд-конкурс проводиться один раз на два роки, в три етапи:

На першому (підготовчому) етапі об’єктовими комісіями перевіряється стан усіх наявних захисних споруд, всі сховища готуються до огляду-конкурсу.

На другому – районними (міськими) комісіями перевіряється стан всього наявного фонду захисних споруд у районі (місті), визначаються захисні споруди для участі в обласному конкурсі, які зайняли 1, 2, 3 місця за більшою сумою балів.

На третьому етапі підбиваються підсумки огляду-конкурсу в області, визначаються найкращі захисні споруди (окремо протирадіаційні укриття та сховища).