Політика

В Україну намагались імпортувати небезпечні хімікати на суму 900 тисяч євро

Google+PinterestLinkedInTumblr

Співробітники СБУ у Києві та області виявили факт незаконного ввезення отруйних речовин з-за кордону на територію України. Перевезення організували посадові особи однієї зі столичних приватних фірм, яка постачає продукцію для промислових підприємств та наукових установ хімічної галузі. Повідомляє прес-служба УСБУ.

Підприємці, не маючи відповідного дозволу Міністерства екології та природних ресурсів України, намагалися імпортувати в Україну особливо небезпечні хімічні речовини з країн Західної Європи.

Використовуючи власний автотранстпорт, зловмисники ввозили висококонцентровані порошкоподібні та у вигляді рідини хімікати, які входять до переліку отруйних речовин та повинні мати особливі умови перевезення та зберігання. Небезпечні нітрит натрію, формальдегід, бензапірен, тіогліколеву кислоту, метилтестостерон, фенілгідразин тощо розфасували у невеликі пластикові контейнери та сховали у непрозорі поліетиленові пакети.

Загальна вартість затриманої партії – понад 900 тисяч євро. Протиправні дії підприємців могли спричинити забруднення навколишнього середовища високотоксичними речовинами і зашкодити здоров’ю та безпеці громадян.

Наразі за матеріалами СБУ розпочали кримінальне провадження за частиною 3 статті 321 Кримінального кодексу України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.