Політика

“Ураган” втримав гандикап

Сьогодні івано-франківський “Ураган” у драматичному матчі переміг харківський “Локомотив”. Основні події на манежі Коледжу фізичного виховання розвивались у другому таймі. На 23-й хвилині судді призначили пенальті у ворота гостей за гру рукою. Можливість реалізував Максим Павлюк. А вже за хвилину пенальті мали пробивати перед воротами “Урагану” (рука Андрія Сімки завадила руху м’яча) — Дмитро Клочко зрівняв рахунок.

Підопічні Сергія Гупаленка вийшли вперед в результаті контратаки, в якій взяли участь Федір Пилипів, Євген Валенко та Едуард Кулик. Після красивої розпасовки забив Кулик — 2:1. Цей рахунок протримався до фінальної сирени.

“Ураган” тримає чотириочкову дистанцію від львівської “Енергії”. Наступний матч іванофранківці зіграють 6 лютого на виїзді проти луганського “ЛТК”.