Політика

«Ураган» переміг «ПФС»

Після довгої перерви відновилися матчі у Вищій футзальній лізі України. Сьогодні у 16 турі в Івано-Франківську зустрічалися місцевий «Ураган», який посідав друге місце та севастопольський «ПФС», що на той час був передостаннім.

Для підопічних Сергія Гупаленка матч був важливим. Потрібно було втриматися в лідерах та й реабілітуватися перед вболівальниками за поразку в запорізькому півфіналі Кубка України від львівської «Енергії-Тайм».

Сама гра виявилася багатою на голи. Майже всі з них глядачі побачили у першому таймі. Вже на четвертій хвилині рахунок відкрив Роман Кіндратів, та вже через дві хвилини ситуація на майданчику кардинально змінилась після голів Сергія Кольцуна та Юрія Мельника. 1:2 і «Ураган» вже мусив відіграватися. На восьмій хвилині рахунок зрівняв Ренатіньо. Далі слово взяв колоритний бразилець Сержао. З 11 по 13 хвилини він вколотив у ворота севастопольців три голи, рахунок вмить став розгромним 5:2. Не дивно, що Сержао за короткий час перебування в Івано-Франківську вже встиг стати одним із улюбленців вболівальників. Одразу за хет-триком бразильця шостий м’яч «Урагану» на свій рахунок записав Максим Павлюк. «ПФС» оговтався після такого «нокауту» лише у другому таймі та зміг відповісти голом Богдана Свиридова на 29 хвилині. Фінальний рахунок — 6:3.

Після цієї перемоги «Ураган» обігнав лідера чемпіонату харківський «Локомотив», який вдома спромігся лише на нічию 1:1 з аутсайдером першості «ЛТК». Попереду у Вищій лізі знову довга перерва аж до 4 березня. Саме тоді відбудеться 17 тур, коли «Ураган» зіграє в гостях з «Єнакієвцем». А поки що іванофранківці домовилися з львівським «ТВД» про дві товариські зустрічі, які відбудуться 24 та 26 лютого у Львові та Івано-Франківську відповідно.