Політика

«Укрзалізниця» допомагатиме в реконструкції трамплінів у Ворохті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Губернатор Прикарпаття Михайло Вишиванюк домовився з генеральним директором «Укрзалізниці» Михайлом Костюком про те, що підприємство візьме шефство над Ворохтянським трампліном. За інформацією прес-служби голови ОДА, Ворохтянський трамплін вичерпав свої запаси міцності та термін експлуатації.

Найбільший, 90-метровий трамплін у Ворохті зі штучним покриттям був збудований ще у 1967 році. Востаннє його реконструювали майже 20 років тому. Проте щорічно тут проходять міжнародні змагання «Кубок Карпат» за участю спортсменів з країн Європи та Азії. Для цього управління спорту ОДА щорічно виділяє 100 тис. грн. на ремонт трамплінів.

Також на Ворохтянських трамплінах займаються вихованці СДЮШОР. На думку тренерів спортивної школи, для реконструкції трамплінів щонайменше потрібно 4-5 млн грн.

У 2008 році два трампліни у Ворохті та база «Авангард», де прозташована дитяча спортивна школа, передані в оренду на 49 років. Втім, працівники «Авангарду» місяцями не отримують заробітну плату, а комплекс періодично відключають від теплопостачання та електрики за несплату за енергоносії.

На частині території комплексу працює приватний відпочинковий комплекс.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.