Політика

У парку Шевченка буде скейт-парк

Google+PinterestLinkedInTumblr

У 2007 році міська рада прийняла Програму «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних споруд на 2007-2011 роки». Проте її фінансування в останні роки було призупинене. У 2008 році з міського бюджету недофінансували 3,5 млн. грн., у 2009-му — 3 млн. грн., у 2010-му — 1,5 млн. грн. А у 2011 році, затверджуючи бюджет, депутати взагалі не передбачили фінансування цієї програми.

Міський голова Віктор Анушкевичус сказав, що призупинив фінансування цієї програми не тільки через те, що бракувало коштів, а й тому, що міська влада саме тоді розпочала переговорний процес із «Скорзонерою». «Проект, який ми затвердили на сесії, передбачає будівництво спортивних споруд позаду стадіону, — сказав Анушкевичус. — «Скорзонера» — це група «Приват», яка фінансує як баскетбольний клуб «Говерла», так і футзальний «Ураган». Вони як ніхто інший зацікавлені в тому, щоб вийти на європейський рівень. А для того, щоб це зробити, треба мати відповідний спортзал чи Палац спорту. Тому я думаю, що ми ще встигнемо десь свої кошти витратити, хай вони витрачають свої».

Секретар міської ради Руслан Марцінків сказав, що, починаючи з наступного року, треба подумати про те, щоби виділяти по 200-300 тис. грн. і щороку будувати хоча би по одній спортивній споруді. «У нас багато мікрорайонів, які потребують спортивних споруд, — сказав Марцінків. — Це і мікрорайон БАМ, і Пасічна, інші. Тому треба подумати про те, щоби ті кошти, які ми раніше виділяли на спортивні клуби, спрямовувати на будівництво спортивних споруд».

У відповідь на це Віктор Анушкевичус нагадав, що в бюджеті закладено 119 тис. грн., які він запропонував виділити на будівництво скейт-парку. «Вже навіть виготовлені елементи, — сказав Анушкевичус, — тому треба тільки зробити основу. Ми зупинилися на тому, щоб ставити скейт-парк в парку ім. Т. Шевченка, тому що це центр міста. Туди зможуть приїжджати екстремали з усього міста. А якщо ми зробимо по регіональному принципу, то будуть бійки між мешканцями мікрорайонів. Хай екстремали тішаться».

Крім того, міський голова нагадав голові комітету фізкультури і спорту МВК Віталію Матешкові, що в не розподілених коштах на спорт є ще 315 тис. грн. «Дайте пропозиції, який об’єкт можна розпочинати робити зараз», — розпорядився Анушкевичус.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.