Політика

Тисмениця поверне борги івано-франківському водоканалу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найближчими днями планується підписати багатосторонню угоду про співпрацю між КП «Івано-Франківськводоекотехпром», Тисменицьким водоканалізаційним господарством, КП «Комунальник-Т» та міськими головами Івано-Франківська й Тисмениці.

Згідно з угодою, івано-франківський водоканал бере на баланс водне господарство Тисмениці, яке відтепер представлятиме КП «Комунальник-Т» у зв’язку з ліквідацією Тисменицького водоканалізаційного господарства. У свою чергу борги, які акумулювались за тисменичанами перед івано-франківським водоканалом, зобов’язується повернути протягом шести-семи років Тисменицька міська рада. Нагадаємо, що на липень поточного року сума заборгованості становить понад півтора мільйона гривень.

«Від підписання даної угоди виграють у першу чергу мешканці Тисмениці, оскільки вони отримають стабільну послугу, не побоюючись відключень. Також позитивним моментом є й факт підвищення якості послуг, адже було проведено немало ремонтно-профілактичних робіт. Зауважимо також, що на даний час фахівці КП «Івано-Франківськводоекотехпром» близько двох місяців надають консультаційні послуги та інформаційну підтримку працівникам Тисменицького водо-каналізаційного господарства. Такий комплекс заходів дозволить покращити ефективність роботи підприємства», — каже в.о. генерального директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Ігор Прокопів.

Звісно, як зазначає керівництво «Водоекотехпрому», покращення стосуватиметься лише добросовісних платників, до яких підприємство ставитиметься ще більш лояльно і геометрально протилежним буде відношення до абонентів, які систематично боргують. Таким абонентам варто пам’ятати, що відключення не минуче. Це стосується як фізичних так і юридичних осіб. Не слід забувати і про штрафні санкції за несанкціоновані врізки чи водостоки. Комунальники наголошують, що готові надати якісну послугу, але, в свою чергу, очікують своєчасної оплати, щоб ця послуга була постійною.

Таким чином, дана угода — своєрідна точка відліку нового етапу у відносинах «Івано-Франківськоговодоекотехпрому» та підприємства «Комунальник-Т», яке надалі надаватиме послуги водопостачання та водовідведення у місті Тисмениця.

Інформаційний відділ КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.