Політика

Стартує фестиваль «Весільні візерунки»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Завтра, 5 травня, о 13 годині на стометрівці поруч із «Деревом щастя» розпочинається фестиваль «Весільні візерунки». Нагадаємо, міська влада робить цей фестиваль на День міста вже вдруге. Торік на нього запрошувалися молоді пари, які одружилися саме в День міста. Їх вітали від імені міського голови, вони знімали собі побажання з Дерева щастя, проходили по символічному рушнику щастя і т.д.

А цього року організатори вирішили розширити фестиваль. І вже за кілька тижнів до акції почали розшукувати пари, які одружилися 25, 40 чи 50 років тому, рівно на День міста (7 травня).

Як повідомив один із організаторів фестивалю «Весільні візерунки» Ростислав Микитюк, завдяки інформаційній підтримці, у тому числі і «Репортера» вони вже знайшли дві такі пари. Одні одружилися 40 років тому, а інші – 50, відтак святкуватиму золоте весілля. Для них міська влада вже підготувала подарунки.

Фоторепортаж з минулорічних «Весільних візерунків» дивіться в матеріалі «На стометрівці пройшли святкові весільні процесії (ФОТО)».


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.