Політика

Шлемко зізнався, що він не тільки політик, а й боксер

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Щодо світової фінансової кризи, Дмитро Шлемко сказав, що їх, тобто БЮТівців, часто запитують, чому вони її не передбачили. І одразу прокомен­тував своє запитання: «Якби я дав відповідь на ці питання, то не сидів би тут, а був би лауреатом Нобелівської премії з економічних питань». За його словами, ніхто достеменно не може дати відповіді, коли почалася криза, які її симптоми у той чи інший період і що треба робити саме у той чи інший час. Зате саме БЮТ, за словами Шлемка, боровся за прийняття пакету антикризових законів і, нібито, саме для цього БЮТівці не хочуть допустити розпуску Верховної Ради. При цьому, як і більшість БЮТівців, Шлемко чомусь не говорив про те, що, якщо зараз відбудуться парламентські вибори, то для Тимошенко дорога до прем’єрського крісла вже закрита.

Але ж для чого Юлі посада прем’єра, якщо, за прогнозами Віктора Терена, вибори можуть відбутися навесні. І не тільки парламентські, але й президентські. А заради президентського крісла можна час протягнути і до весни.

Віктор Терен сказав, що проти БЮТу ведеться інформаційна війна. І ті, що звинувачуюють БЮТ у тому, що вони проти виборів, насправді не розуміють, що чинний парламент — це волевиявлення людей. Адже за статистикою 80?% українців проти ідеї проведення дострокових виборів. З цим важко не погодитися, але чомусь депутати не говорять про те, що це не тому, що люблять БЮТ. А тому, що не вірять, що до Верховної Ради пройдуть нові сили, які зможуть змінити ситуацію в Україні. Крім того, людей лякає сума коштів з держбюджету, яку безрезультатно потратять на дострокові вибори.

Коментуючи фінансову кризу, В.?Терен перевершив навіть Д.?Шлемка. Якщо ж Шлемко сказав, що фінансову кризу ніхто не міг передбачити, то Терен сказав, що БЮТ і Юля Тимошенко частково її передбачили. Про це, як він сказав, свідчать понад 200 законопроектів, які не розглянула Верховна Рада. Крім того, Терен сказав, що Юля Тимошенко навіть намагалася підготувати людей до кризи — передбачивши її, підвищила стипендії і зарплати.

Знову?таки, при цьому депутати не говорили про те, що при рості зарплат, пенсій та стипендій фантастично зросли й ціни. В.?Терен сказав, що їх звинувачують у падінні гривні, але виправдався, що  це вже не компетенція Уряду. Адже за Конституцією України уряд не має права втручатися у роботу Нацбанку України.

Закінчуючи свій виступ, Віктор Терен сказав, що хоче закинути Президенту України і його команді відсутність здорового глузду. Але ображали вони не тільки Президента, але й інших політиків. А що поробиш? Політика — це бруд.

Насамкінець Д.?Шлемко прокоментував недавній конфлікт із екс-губернатором Івано-Франківської області Романом Ткачем. За словами Шлемка, Ткач звинуватив його у тому, що його «у 1991 році виводили». На це нардеп сказав: «Ніколи мене ніхто не виводив, я не фізичний каліка. Я є майстер спорту по боксу і коли я займався боксом на рингу, то після моїх нокаутів виносили і виводили. Бо я мав третє місце в Україні і чотири роки був чемпіоном по області. Тому якщо би прийшлося, то, незважаючи на габарити, вивести мене не так легко».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.