Політика

Школи закриті, але дитсадки та виші працюють

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сильні морози привели до того, що у понеділок залишилися вдома школярі з дев’яти районів області. Про це повідомила начальник головного управління освіти і науки облдержадміністрації Зінаїда Болюк.

«Згідно санітарних вимог, якщо температура повітря є нижчою 20 градусів морозу і вологість при цьому більша, ніж 80%, то учні початкових класів не навчаються, — наголосила Зінаїда Болюк. — Якщо на вулиці буде нижче 24 градусів морозу, то не навчатимуться учні 5-11 класів. А сьогодні в окремих населених пунктах області було зафіксовано навіть 33 градуси морозу. Тому навчання там призупинили вже зараз. В Івано-Франківську ж у понеділок не вчилися лише учні початкових класів.» Упродовж двох днів, до четверга (за прогнозами синоптиків саме стільки часу протримаються морози) не будуть вчитися і старшокласники.

А ось режим навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах, школах-інтернатах не зазнає змін. Працюватимуть і дитячі садочки. Адже, як пояснила Зінаїда Болюк, у цих освітніх установах створено закритий процес навчання.