Політика

Щотижневий приз від «Репортера» (05.02.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На цьому тижні наші призи виграла мешканка Івано-Франківська Тетяна Панченко. Таня дуже любить подорожувати, лижі та пішохідний гірський туризм. Вона є учасником клубу «Velo-Stalker» – некомерційного об’єднання активних молодих людей, які захоплюються велотуризмом.

«Репортер» Тетяна передплачує від початку цього року. Каже, що газета їй подобається, читають її усією родиною, надають перевагу новинам міста, афіші, матеріалам про комунальні проблеми тощо. Десятирічний син Тетяни Петро із задоволенням розгадує кросворди на дитячій шпальті. Матеріали на політичну тематику, каже Тетяна Панченко, її родина найчастіше пропускає – політики їм і так вистачає.

Коли Тетяна завітала до редакції за призами, то скористалася нагодою і вкинула до скриньки черговий купон.


Нагадаємо, що «Репортер» продовжує розіграші призів для читачів. Невеличкий купон на останній сторінці газети потрібно заповнити, вирізати та надіслати (або занести) до редакції. Щотижня ми робимо розіграш подарунків. Найрізноманітніших. Кожного номера – інших. Маленьких і великих, дорогих і не дуже, веселих, корисних – одним словом, різних.

Умови участі:
1. Кожен читач може надіслати необмежену кількість купонів – навіть в одному конверті. Це лише збільшує шанси на виграш.
2. Участь можуть брати і передплатники, і ті, що купують «Репортер» у роздріб.
3. У кожному розіграші беруть участь усі купони, незалежно від того, з якого номера газети вони вирізані. «Видаляється» лише один купон переможця.
4. Кількість перемог також необмежена. Ви маєте шанс вигравати щотижня. Результати попередніх розіграшів до уваги не беруться.
5. З переможцями редакція контактуватиме за телефоном, вказаним у купоні.

Увага! Всі надіслані у 2009 році купони, які ще не виграли, продовжують грати і цьогоріч! Заповнені купони можна надсилати поштою або вкидати прямо до скриньки з написом «Репортер» біля входу до редакції.

Адреса:
газета «Репортер»
вул. Б. Лепкого, 20Б
м. Івано-Франківськ, 76018