Політика

Роман Ткач обіцяє бути активним

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 грудня відбулася прес-конференція народного депутата України Романа Ткача. У короткому вступі він розповів про свою оцінку роботи Верховної Ради у 2009 році загалом, та свою діяльність, як депутата і політика, зокрема.

«Коли я ставав парламентарем, то вирішив коло питань, над якими буду працювати у Верховній Раді, — розпочав нардеп. — Щось вдалося зробити, щось — ні. На жаль, мало моїх законопроектів реалізовано, бо дуже багато політики вирувало у стінах парламенту і важливі законопроекти дуже часто відсувалося на задній план».

Для прикладу навів «Закон про державний кадастр». «Перед тим говорив з лідерами партій, практично ні в кого не було серйозних зауважень. Але законопроект не пройшов, в кулуарах казали, що він добрий, але не на часі».

Окрім роботи в парламенті Роман Ткач, як політик, бере активну участь в громадському житті. «В багатьох людей з’явилося розчарування, зневіра. Я їздив по селах, спілкувався з простими людьми. І люди тішаться, що хтось про них ще пам’ятає, розповідає останні новини, бо інформації їм бракує».

Що ж до роботи Верховної Ради, то Ткач, хоча і вважає себе прихильником пропорційної системи виборів, схиляється до думки, що відмова від змішаної системи виборів була помилкою. Бо, для прикладу, «у нас, в аграрному секторі, є п’ять-шість депутатів, які ведуть цю тему. Решту я навіть не знаю в обличчя, тому дієздатність цього парламенту надзвичайно низька».

Звісно, зайшлося і про бюджет на 2010 рік, який досі не прийнятий. «Звинувачую у цьому уряд, — заявив нардеп. — Тому що навіть не було спроби прийняти новий бюджетний кодекс, розроблений законопроект про бюджет провалився. Зараз будемо жити, принаймні січень-лютий, на так званій 1/12 видаткової частини, а це абсолютно неправильно».

Під кінець прес-конференції Роман Ткач запевнив журналістів, що братиме активну участь у політичному житті нашого краю. «Сьогодні я проводжу політичні консультації з багатьма керівниками партій, — каже Ткач. — Аби всі, хто хоче працювати для області, йшли разом. Майже однозначно кажу, що планую брати участь у місцевих виборах — і до міст, і до районів, і до області — коли переговорників дуже широке».