Політика

Роботу прикарпатських судів громадяни оцінили на «трійку»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вдруге на Івано-Франківщині проходило оцінювання якості окремих аспектів діяльності Апеляційного суду Івано-Франківської області, Івано-Франківського міського суду та Коломийського міськрайонного суду. Дослідження засвідчило: громадяни в цілому оцінюють якість роботи згаданих судів на «задовільно» — від 3,3 до 3,9 бала за п’ятибальною шкалою.

Найбільше незадоволення викликає дотримання термінів судових розглядів, а також непристосованість приміщень суду до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

Опитування відвідувачів цих судів проводилося упродовж липня 2009 – березня 2010 року. Мета його – виявити рівень задоволеності користувачів якістю окремих аспектів роботи судів та виробити рекомендації щодо можливих шляхів підвищення якості їх функціонування з точки зору громадськості. Це опитування проводиться в межах проекту «Покращення якості роботи суду через вивчення думки громадян» (2-й етап програми), що реалізується Благодійним Фондом «Творчий центр ТЦК» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (Проект «Боротьба з корупцією та утвердження верховенства права в Україні»).

Найпозитивніше відвідувачі судів оцінюють графік роботи суду (його зручність для вирішення справ відвідувачами), а також територіальну доступність приміщень, наявність інформації для відвідувачів. Крім того, громадяни висловили чимало цікавих пропозицій із приводу того, як покращити роботу судів. Найбільш часто звертається увага на необхідність переглянути планування графіку судових засідань.

Небайдуже громадяни поставилися й до необхідності збільшити кількість судів задля зменшення навантаження на одного суддю. Це може бути одним із кроків до покращення якості розгляду справ. Результати опитування стануть предметом обговорення на круглому столі, який відбудеться 9 квітня у конференц-залі Культурно-мистецького центру «Є» в м. Івано-Франківськ (вул. Незалежності, 31, четвертий поверх) та триватиме з 10:00 до 13:00.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.