Політика

Ракетне паливо вивозитимуть у лютому-квітні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відповідно до досягнутих міжнародних домовленостей відвантаження компонентів ракетного палива (меланжу) з території складів, які розташовані в селі Ценжів (Івано-Франківська область) розпочнуться в лютому-квітні наступного року. Однак військовослужбовці бази зберігання цього окислювача ракетного палива вже зараз готуються до проведення робіт з перевезення.

Військовослужбовці, опираючись на досвід відвантаження окислювача в інших базах зберігання, значно удосконалили систему освітлення на території, зробивши її більш пристосованою для таких потреб. Багато уваги було приділено стану засобів індивідуального захисту всіх військовослужбовців частини, а з особовим складом аварійної команди, яка при можливому проливі меланжу ліквідовуватиме забруднення території, проведені додаткові тренування.

Разом із спеціалістами з «Укрзалізниці» була перевірена вся колія, що проходить територією частини, і яка йде від залізничної магістралі до бази. За висновками експертів, на сьогодні вона технічно справна і придатна до подачі вагонів та збирання потягів.

Нагадаємо, що на території цієї бази зараз зберігається майже 2,2 тонни компонентів ракетного палива (меланжу).