Політика

Рахунки Івано-Франківської КЕЧ розблоковано господарським судом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні стало відомо, що відповідно до рішення господарського суду Івано-Франківської області, рахунки Івано-Франківської квартирно-експлуатаційної частини району було розблоковано. Нагадаємо, що минулого тижня через некоректне заблокування державним казначейством рахунків установи під загрозою відключення від електроенергії опинилися один із найбільших арсеналів Збройних Сил України, розташований в Делятині, військовий аеродром, на якому базується 114 бригада тактичної авіації, та база зберігання ракетного пального в Ценжеві.

Працівникам КЕЧ суттєво затримували виплату заробітної платні. Щоб уникнути підриву бойової готовності держави та можливої екологічної катастрофи, керівництво КЕЧ звернулось до суду з відповідною заявою. Суд, заслухавши пояснення військових та дослідивши додані до заяви докази, вирішив задовольнити заяву. Таким чином, рахунки розблоковано, а борг військовослужбовців перед ВАТ «Івано-Франківськгаз» реструкторизовано по щомісячних виплатах. На даний час ведуться виплати з поточних заборгованостей, які виникли через блокування, а найближчими днями, за словами начальника КЕЧ підполковника Валерія Мандзюка, очікується поступлення коштів по виплаті за спожитий газ.

Однак ситуація ускладнюється тим, що держава досить живе без бюджету, а це означає, що всі виплати по потребам КЕЧ проводяться державою лише у 12 відсотковому рахунку від минулорічного бюджету.

Підполковник Тарас Грень,
Західний регіональний медіа-центр МО України

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.