Політика

Прикарпаття візьме участь у квітневому «Краківському салоні»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Упродовж 10-12 квітня Івано-Франківщина братиме участь у туристичному ярмарку «Краківський салон», що стане одним із перших кроків для популяризації туризму Прикарпаття у Малопольському воєводстві. Угода про співпрацю між Прикарпаттям та Малопольським воєводством буде підписана на початку цьогорічної осені – заявив 11 березня на прес-конференції заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Тарас Парфан.

Одним із головних чинників участі Прикарпаття у цьому ярмарку є те, що Краків вперше представить Івано-Франківську область, як свого партнера, стверджує Парфан. За його словами, «це безпрецедентний крок» польських партнерів, які взяли на себе всі витрати української сторони. Ця домовленість з офіційним Краковом була досягнута під час візиту делегації області до Малопольського воєводства, що проходив з 3 по 6 березня.

Під час «Краківського салону» Прикарпаття має намір презентувати туристичний та інвестиційний потенціал області За інформацією Тараса Парфана, окрім домовленостей у туристичній сфері, в майбутній угоді буде передбачена співпраця у архівній справі, транспортному сполученні та в інвестиційній діяльності, що сприятимерозвитку промисловості Прикарпаття.

ЗІК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.