Політика

Прикарпаття очікує мільйонних інвестиційних проектів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Тарас Парфан, в Івано-Франківській області найближчим часом розпочнеться реалізація ряду інвестиційних проектів. Загальний обсяг інвестицій, що може отримати область в результаті реалізації даних проектів складатиме понад сотню мільйонів євро. Зокрема, розглядаються інвестиційні проекти щодо переробки твердих побутових відходів та розвитку гідроенергетики.

Раніше голова обласної державної адміністрації Микола Палійчук своїм розпорядженням затвердив концепцію роботи з твердими побутовими відходами в області. Згідно концепції, область за територіальним принципом поділена на чотири округи. В кожному з них буде створено Асоціацію з питань комплексної переробки ТПВ, а також планується розмістити комплекси з переробки ТПВ. «На сьогодні створено дві Асоціації органів місцевого самоврядування, куди ввійшли районні та міські ради. Ще дві Асоціації знаходяться на стадії створення», – зазначив Тарас Парфан. За його словами, протягом лютого-березня мають відбутися заплановані зустрічі із консультантами, котрі в майбутньому й визначатимуть, які саме технології переробки ТПВ будуть запропоновані для кожного округу. В рамках зустрічей обговорюватимуть також і логістику та фінансовий ресурс, необхідний для реалізації проекту. Після цього розпочнеться залучення інвесторів для будівництва сміттєпереробних підприємств. Як зауважив Тарас Парфан, зараз не йде мова про чітку визначену технологію. «Хочемо вивчити думку міжнародних консультантів, які запропонують нам найкращі технології щодо переробки твердих побутових відходів. Яка з технологій буде вибрана покаже час».

Щодо розвитку на Прикарпатті гідроенергетики, то інвестиції в цю галузь можуть скласти понад двісті мільйонів євро. Як повідомив заступник голови облдержадміністрації обласна влада розглядає розвиток галузі в комплексі із протиповеневими заходами. «На сьогоднішній день підписані попередні угоди про інвестиції в дану галузь. Йдеться про будівництво міні гідроелектростанції  з капіталовкладеннями інвестора в протиповеневі заходи». Інвестиції в будівництво гідроелектростанції становитимуть близько 150 млн євро, ще 90 млн євро буде вкладено у протиповеневу програму, що розроблена в області.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.