Політика

Прикарпатський «Ураган» програв полякам на міжнародному турнірі

Учора, 5 серпня, у польському місті Бельсько-Бяла стартував другий міжнародний турнір «Beskidy Futsal Cup 2010» за участі шести команд із трьох країн. Україну на ньому представляють івано-франківський «Ураган» і донецький «Шахтар». У першому турі «Ураган» зустрівся з віце-чемпіоном Польщі «Хуртапом». Поєдинок завершився з рахунком 6:1 на користь польської команди, передає ЗІК.

У першому таймі стартового поєдинку турніру жодна з команд не забила м’яча в ворота опонента. А от друга половина зустрічі почалася з холодного душу для «Урагану». За чотири з половиною хвилини другого тайму ураганівці пропустили аж чотири м’ячі.

Перший гол поляки забили прямим ударом зі штрафного, а потім ще тричі втікали у швидкі контратаки, які завершились взяттям воріт. На 33-й хвилині Максим Павлюк один м’яч відквитав, однак далі «Хуртап» вдало відіграв в захисті, а наприкінці матчу ще двічі засмутив новобранця «Урагану» Кирила Ципуна, який відстояв всю гру за нову команду.

Фактично, підопічним Сергія Гупаленка не вистачило майстерності для того, щоб реалізувати свої моменти. Віце-чемпіон Польщі взяв реванш за минулорічну поразку з аналогічним рахунком на «Кубку Галичини 2009» в Івано-Франківську.