Політика

Прикарпатські чорнобильці вийдуть на мітинг і почнуть голодування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 13 квітня, 15 інвалідів-чорнобильців планують вийти на мітинг перед Івано-Франківською ОДА, щоб вимагати у керівництва області своїх пенсій. За словами керівника обласної спілки “Чорнобиль” Нестора Мартинця, обласні відділення Пенсійного фонду не виконують рішення судів про перерахунки пенсій для чорнобильців. Тому чорнобильці вимагають відставки голови Пенсійного фонду в області Романа Берчака “так само любить чорнобильців, як Табачник Україну”.

Ми не нахлібники. Ми вимагаємо виконання рішень судів щодо перерахунку наших пенсій. Ми не зупинимось і будемо відстоювати свої права. П’ятнадцятеро людей готові голодувати хоч зараз. Ми заслужили свою пенсію своїм здоров’ям і патріотизмом, коли захистили Чорнобиль“. Про це заявив Нестор Мартинець на прес-конференції.

Свої вимоги інваліди-чорнобильці викладуть на мітингу 13 квітня об 11:00. Часу для їх виконання чиновникам дадуть до 23 квітня. У випадку ігнорування чорнобильці обіцяють оголосити голодування і боротися далі за свої права.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.