Політика

Пожежа знову забрала життя людини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Незважаючи на неодноразові застереження рятувальників щодо дотримання громадянами правил безпеки в побуті в області і надалі продовжують мати місце випадки загибелі людей під час пожеж. З початку року на Івано-Франківщині виникло 163 пожежі, у вогні загинуло 13 осіб.

Останній трагічний випадок днями мав місце днями у селі Старі Богородчани. Першою пожежу помітила сестра господаря, котра мешкала у сусідньому житловому будинку. Жінка кинулася до дверей, але вони виявилися зачиненими. У розпачі вона намагалася вибити вікно, але всі спроби були марними. Вогонь настільки “розійшовся”, що жінка, розуміючи, що самотужки погасити пожежу їй не вдасться, почала кликати на допомогу сусідів та зателефонувала до рятувальників.

На момент прибуття бійців МНС з вікон літньої кухні виривались густі клуби диму. Рятувальники погасили пожежу та не допустили її розповсюдження на сусідній будинок. Проте вогонь встиг зробити свою чорну справу: життя 28-літнього господаря помешкання врятувати не вдалося. Внаслідок пожежі згоріли меблі та речі домашнього вжитку. А причиною нещастя стало необережне поводження з вогнем при курінні з боку загиблого.

Центр пропаганди ГУ МНС в Івано-Франківській області

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.