Політика

«Покутська розколяда» пройде у Тлумачі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

24 січня 2010 р. в м. Тлумачі відбудеться святкове дійство «Покутська розколяда». Захід проводиться в рамках ІІІ обласного відкритого фестивалю покутського народного аматорського мистецтва «Покутські джерела».

У святковому дійстві братимуть участь мистецькі аматорські колективи області з покутського регіону (Тлумацького, Снятинського, городенківського, Тисменицького, коломийського районів); виступлять з вітаннями мистецькі групи з інших регіонів – Гуцульщини (Надвірнянський р-н), Бойківщини (Калуський та Богородчанський райони) та Опілля (Рогатинський район).

Всього до дійства задіяно 13 мистецьких аматорських колективів. Очікуване число учасників становить більше 600 аматорів народного мистецтва, які задіяні у програмах народного вітання з Новим роком та Різдвом Христовим жителів Тлумаччини та гостей Покуття.

Покутська розколяда проводиться з метою розвитку аматорського мистецтва, збереження автентики, відтворення різдвяних дійств, ознайомлення широких кіл громадськості з відомими аматорськими колективами.

А.Чемеринський,
головний спеціаліст Управління культури Івано-Франківської ОДА
із взаємодії з ЗМІ