Політика

Подбали про ФК «Прикарпаття»

Google+PinterestLinkedInTumblr

На засіданні колегії Івано-Франківської ОДА прийнято рішення про те, що ФК «Прикарпаття» стане акціонерним товариством. За словами губернатора Михайла Вишиванюка, акціонери визначать свою дольову участь, оберуть президента клубу та приймуть рішення щодо доцільності перейменування клубу, передає ZAXID.net.

«Влада не може допустити, щоб ФК «Прикарпаття» зник із футбольної карти країни, бо цього не хоче громада області. Команда, яка представлятиме Івано-Франківщину, буде. Вона має грати у першій лізі. Проте, чи це буде «Прикарпаття», чи «Спартак» — визначать майбутні акціонери клубу», — наголосив Михайло Вишиванюк.

Наразі «Прикарпаття» досі не приступило до тренувань у першій українській лізі з футболу. Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький, серед причин, які довели ФК до занепаду, — відсутність тренувальної бази, транспорту та малий бюджет. Заборгованість перед клубом становить майже 12 мільйонів гривень, з них 2 мільйони — борг із зарплати гравцям та тренерам.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.