Політика

Олександру Бубену вручили Почесну грамоту Кабінету Міністрів України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 31 серпня, на Колегії Івано-Франківської обласної державної адміністрації вручалися урядові нагороди. Серед нагороджених – голова правління ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен, якому вручено Почесну грамоту Кабінету Міністрів України. Такої ж нагороди Кабінету Міністрів удостоєний і трудовий колектив компанії.

Колектив енергетиків відзначений урядовою нагородою за значний внесок у розвиток електроенергетичної галузі України та вагомі досягнення у праці. За словами Голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка, саме завдяки Олександру Бубену за останні роки ВАТ «Прикарпаттяобленерго» не лише демонструє стабільність і є одним із кращих платників податків в області, а й за основними економічними показниками входить у п’ятірку найкращих обленерго в Україні.

За словами члена Комісії з розгляду питань нагородження Почесною грамотою КМУ Валерія Погорілого, який очолює Центральну Раду Незалежної галузевої профспілки енергетиків України, чи не вперше рішення про представлення трудового колективу до нагороди було прийняте одноголосно. Загалом Почесна грамота Кабінету Міністрів України є нагородою за зразкове виконання службових обов’язків, високі виробничі та наукові досягнення, внесок у забезпечення розвитку економічної, науково-технічної, соціально-культурної, військової, громадської та інших сфер діяльності і заслуги перед українським народом.

Прес-служба ВАТ «Прикарпаттяобленерго»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.