Політика

Обласна влада спрямує вільні кошти на виплату кредитів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На 37-ій сесії у понеділок 15 березня Івано-Франківська обласна рада вирішила спрямувати вільний залишок коштів загального та спеціального фондів обласного бюджету на погашення кредиторської заборгованості, в тому числі за капітальні видатки. Через непроведення в грудні 2009 року Державним казначейством в області платіжних доручень розпорядників і одержувачів коштів місцевих бюджетів – по видатках загального та спеціального фондів – утворилася кредиторська заборгованість у сумі 67,5 млн. грн., в тому числі по загальному фонду в сумі 40,8 млн. грн. та по спеціальному фонду – 26,7 млн. грн.

З цього питання перед депутатським корпусом виступила начальник відділу аналізу обласних програм і бюджету виконавчого апарату обласної ради Марія Семенців. Аргументуючи прийняття такого рішення, Марія Семенців уточнила: відповідно до укладених договорів підприємства та організації області виконали роботи, надали послуги та поставили товари за рахунок бюджетних коштів, проте оплати не отримали. Постанова Кабміну №1414 від 29 грудня 2009 року “Про заходи щодо організації бюджетного процесу у 2010 році” (із внесеними змінами) пропонує погасити зазначену кредиторську заборгованість за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету, які склалися станом на 1 січня 2010 року.

Рішенням останньої березневої сесії облради затверджено оборотну касову готівку обласного бюджету на 2010 рік в розмірі, визначеному рішенням ради №737 від 13 січня 2009 року “Про обласний бюджет на 2009 рік”.

Обласній державній адміністрації рекомендовано внести зміни у тимчасовий розпис обласного бюджету шляхом спрямування коштів вільного залишку коштів загального фонду та залишків спеціального фонду обласного бюджету , які склалися станом на січня 2010 року на погашення кредиторської заборгованості, в тому числі за капітальними видатками, що утворилася станом на 1 січня 2010 року.

Головне управління Держказначейства України в області зобов’язано “забезпечити своєчасне і повне розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів коштів місцевих бюджетів”. Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого заступника голови облради Зіновія Береговського та голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Олега Синютку.

Прес-служба голови обласної ради

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.