Зрештою, окрім зменшення ДТП, держава має ще й фінансовий позитив. З початку цього року вже поступило приблизно 3 млн. грн. адміністративних штрафів. І це не вся сума — багато постанов суди ще не розглянули.
На прес-конференції сьомого квітня начальник управління ДАІ в Івано-Франківській області Михайло Кизимишин зауважив, що на аварійність сильно впливає і стан доріг. Відтак на засіданні комітету Верховної Ради було прийнято звернення до Кабміну, в якому йдеться про виділення додаткових коштів на покращення доріг в Україні. Однак, за словами Кизимишина, яким би не був дорожній фактор, він не дає право водіям порушувати правила.
До речі, недавно працівники ДАІ перевірили стан доріг в області та надали інформацію прокуратурі й місцевим органам самоврядування.
Виокремлювати конкретні дороги та вулиці керівник ДАІ не став, мовляв, ціла область — в ямах.
Щодо доцільності і правильності показів візиру, який фотографує порушення водіїв, Кизимишин запевнив, що він сертифікований державним стандартом і дає правдиві показники. Тож, за словами начальника обласного ДАІ, нема чого вимагати докази того, чи була та людина на тій вулиці, чи ні. Бо є зафіксовані факти порушення.
Слід також зазначити, що з початку року вже є два факти звільнення працівників ДАІ за хабарі. Це можна списати як на те, що люди є різні, так і на погану підготовку кадрів чи їх підбір. Однак, це таки дрібниці, каже Кизимишин. Адже, зафіксовано 38 фактів, коли водії пропонували хабарі. «Якби була відповідальність водія перед законом за те, що він пропонує хабар, то ДАІ працювалося б легше», — наголосив Михайло Кизимишин.
Comments are closed.