Політика

Націоналісти штурмували облраду через газ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора в Івано-Франківську близько 200 місцевих націоналістів та громадських активістів — зокрема представники ВО «Свобода», партії «Батьківщина», Конгресу українських націоналістів, «Нашої України», громадської ініціативи «Оновлення країни», громадських організації «Батьківщина Молода» та всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка — пікетували облдержадміністрацію, протестуючи проти підвищення ціни на газ для населення.

Мітингувальники тримали плакати з гаслами «Ні — підвищенню ціни на газ!», «Тігіпко, де реформи?», «Ні – здачі України!», «Стоп — ганебним газовим угодам із Москвою», «Партія регіонів — п’ята колона Москви» і т.д. Пікетом заправляли голова Івано-Франківської міської організації «Свободи» Роман Онуфріїв та голова її секретаріату, депутат облради Руслан Марцинків, нардеп першого демократичного скликання, співголова обласного Комітету захисту України Дмитро Захарук, депутат Івано-Франківської міськради (фракція БЮТ) Василь Бойчук.

Учасники пікетування прийняли звернення до голови Івано-Франківської обласної ради Ігоря Олійника з вимогою скликати позачергову сесію облради для ухвалення відповідної заяви до Кабміну та президента України «щодо захисту жителів Івано-Франківської області від підвищення ціни на газ на 50%».

Вони також звернулися до голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка з вимогою звернутися до Кабміну та президента України щодо недоцільності підвищення ціни на газ, скасування відповідної постанови НКРЕ і введення мораторію на подальше підвищення цін на енергоносії для населення.

Наприкінці пікетування учасники разом заспівали державний гімн України.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.