Політика

На Прикарпатті відбувся комсомольський зліт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Неподалік села Татарів на Івано-Франківщині пройшов щорічний комсомольський зліт, присвячений цьогоріч 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Табір пройшов у межах проекту обласної комсомольської організації «Шляхами Великої Перемоги» за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Івано-Франківскої обласної державної адміністрації. Цього року до прикарпатських комсомольців приєднались комсомольці та молоді комуністи Львівщини, передає ZAXID.NET із посиланням на прес-центр Львівської ОК КПУ і ЛКСМУ.

Учасники зльоту напередодні від’їзду провели зустріч із ветеранами Великої Вітчизняної війни, які поділилися з молоддю спогадами.

У перший день табору учасники відвідали Музей партизанської слави у місті Яремче, де ознайомились з експозицією, присвяченою Карпатському рейду Героя Радянського Союзу Ковпака. У рамках табору також відбувались круглі столи, рольові ігри, спортивні змагання. Комсомольці поспілкувалися з секретарями Львівського та Івано-Франківського обкомів КПУ – Стулою М.Б. і Стулою В.М. Відбувся обмін досвідом комсомольської роботи двох обласних організацій ЛКСМУ.

Чисельні відпочиваючі з різних регіонів України та сусідніх держав здивовано реагували на зліт, адже не вірили своїм очам, бачачи в Галичині велику кількість молоді, одягнену у футболки та кепки з логотипами КПУ. Деякі з них думали, що це червоний десант, зі сходу України, але згодом дізнавались, що молодь із західних областей України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.