Політика

На Прикарпатті один голос хворого виборця вартує державі 1000 грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Один голос хворого на спецдільниці, яка працює у районній лікарні м.Надвірна, коштує 1 тисячу гривень, — повідомив довготерміновий спостерігач ГМ «Опора» Тарас Олендій на прес-конференції в Івано-Франківську. Так, на спецдільниці ТВК №88, що у Надвірнянському районі, «у першому турі президентських виборів проголосували 15 хворих, тоді як затрати на організацію виборчої дільниці становлять 15 тисяч гривень, не враховуючи цін виготовлення виборчого бюлетеня і затрат на його доставку до ДВК».

Водночас Олендій висловив сумнів щодо доцільності роботи спецдільниць: «Біля районної лікарні, де працює спецдільниця, знаходяться 4 ДВК. То чи доцільно відкриття цих спецдільниць?». На думку Олендія, гроші платників податків на виборах витрачаються неефективно.

Також «Опора» стверджує, що 22% людей, які були включені у списки в день голосування 17 січня, себе там не знаходять: «Проблема не лише в тому, що люди самі себе не внесли до списків, а й у тому, що фізично неможливо за такий короткий термін часу опрацювати ці дані».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.