Політика

На День перемоги влада згадає про ветеранів Великої вітчизняної

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк своїм розпорядженням схвалив додаткові заходи з відзначення в області 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та обласну програму з проведення у 2010 році Року ветеранів. Основні урочистості з ушанування ветеранів війни відбудуться 8 травня на віче-реквіємі у Меморіальному кладовищі. В облмуздрамтеатрі відбудеться урочиста академія, присвячена 65-ій річниці Великої Перемоги. Ветеранам війни вручать ювілейні медалі.

До 8 травня керівникам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення доручено провести зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та учасниками національно-визвольних змагань «з метою забезпечення взаєморозуміння та примирення».

Напередодні Дня Перемоги за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських ветеранських організацій, учасників бойових дій та молоді проходитимуть урочистості у райцентрах, містах та селах області з покладанням вінків і квітів до пам’ятників і могил полеглих.

Відповідно до розпорядження, впродовж року працівники Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації вивчатимуть потреби місцевих ветеранів війни: проводитимуть обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких ветеранів, вдів загиблих ветеранів, жертв нацистських переслідувань «з метою надання їм соціально-побутової, грошової та гуманітарної допомог».

Перед керівниками райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення губернатор поставив завдання: «Вжити заходів задля поліпшення житлово-побутових умов проживання ветеранів ВВВ, зокрема щодо надання житла інвалідам, забезпечення оздоровленням в Українському медико-соціальному центрі ветеранів війни, що в селищі Циблі Переяслав-Хмельницького району Київщини, забезпечення перевезенням у міському транспорті тощо».

Водночас Михайло Вишиванюк доручив відповідним службам «забезпечити дієвий контроль за виконанням норм медичного забезпечення і харчування ветеранів війни у лікувальних закладах області».

25 квітня та 9 травня у місті Галич проходитиме районний огляд конкурс воєнно-патріотичної пісні, присвячений 65-річчю Великої Перемоги.

Контроль за виконанням даного розпоряджання покладено на т.в.о.заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Романа Струтинського.