Політика

Мольфар Нечай: “З допомогою слова можу керувати людиною”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До нього приїжджають на джипах і приходять з костурами немічні люди. Ґазди просять його розігнати хмари, а молоді дівчата – привернути коханого хлопця. Його син працює заступником голови РДА, а він живе в убогій хатині, грає на дримбі, говорить дивні речі. Він – це Михайло Нечай, мольфар і він є – у Верхньому Ясенові Верховинського району на Івано-Франківщині. Ексклюзивне інтерв’ю з мольфаром провела кореспондент ЗІКу.


– Пане Михайле, де Ви народилися, звідки Ваше коріння?

– Я справжній гуцул, народився в Верхньому Ясенові Верховинського району Івано-Франківської області. Але моя генетика – з Запорізької Січі, з Хортиці. Я – нащадок брацлавського полковника Данила Нечая, могила якого знаходиться у Вінницькій області. Як відомо, три великі українські постаті прославилися на цілий світ тим, що займалися окультними науками і магією, показували чуда різні – Данило Нечай, Іван Сірко та Байда Вишневецький.

– Ви називаєте себе мольфаром. А що означає це слово?

– Воно походить від слова «мольфа». Заворожений предмет на добро, або на зло. – В одному з інтерв’ю Ви сказали, що кожному мольфарові притаманний свій неповторний стиль роботи. Який стиль у Вас? – Насамперед я лікую людей травами, мікстурами, настоями, мазями. А також словом. Моє слово сильніше за кулю. Куля не завжди потрапить у десятку, а моє слово – завжди.

– Що Ви маєте на увазі?

– З допомогою слова я можу керувати і людиною, і навіть хмарами. Я градівник: яка б градова хмара не йшла на село, я її повертаю на ліси. Можу вигнати нечистих духів із людей, тварин, приміщень. Маю такий дар від Бога.

– Довелось якось прочитати, що Ви маєте дозвіл на читання лекцій з психології, філософії, сексології, демонології. Хто Вам давав такий дозвіл?

– Мені дозволив Бог. До мене приходять професори, науковці, дослідники, аналітики. Запитують про різне, і нема такого, щоб я не відповів.

– А що це за наука – демонологія?

– Це наука про світлі і чорні душі. Про чорну магію і про білу магію. Я – володар білої магії. Є у мене мій духовний провідник – Пантелеймон Великомученик. Коли мені дала благословення моя бабка, то у цей час у другому вимірі я побачив свого духівника, святого Пантелеймона Великомученика цілителя, собор якого є у Ватикані.

– Ви розмовляєте із нечистою силою?

– Ні. Я злі сили відганяю від людей, від людських домівок. Хата, в якій нема віри – це пустка, і вона наповнюється злими силами. Приходить демон, стає господарем тієї господи чи квартири. І більше у тім домі ніхто не може жити. Людина навіть може накласти на себе руки, або нечистий дух може її задушити.

– Пане Михайле, Ви телевізор дивитесь?

– Так.

– Скажіть, будь ласка, який політик у Вас викликає найбільшу симпатію?

– Нема такого. Для мене усі рівні своїм розумом.

– Раз на рік Ви заходите у печеру. Навіщо? Де вона?

– Я там очищуюсь дванадцять днів. Роблю це у серпні, коли на вулиці спека. Де та печера – не скажу. Це – таємниця. Там я завмираю, мене тоді для нікого не існує. Я вбираюся у чернечу одежу і йду туди.

– Бачу, на столі у Вас дерев’яний хрест. Що він означає?

– Цей хрест зроблений з осики, а осика – це деревина, яка відлякує нечистих духів.

Пане Михайле, Вас не запрошували у програму «Битва екстрасенсів»?

– Я переглядав цю програму, але скажу Вам, що туди я б не пішов, Там даєш гроші і тебе роблять Богом. Там – лицемірство. Там нема жодного екстрасенса.

– Ну, принаймні, Кашпіровський для Вас – авторитет?

– Для мене – ні. Однак він справді володіє кількома видами гіпнозу, – науковим, шоковим і блокуючим. Та у церквах треба бити у дзвони, коли він з’являється поряд. Бо він – від диявола.

– А Ви до церкви ходите?

– Ходжу, але рідко. Я напівхристиянин, напівязичник. Ви ж подумайте: ми заходимо до церкви, цілуємо престол, хрест, а потім стаємо на коліна і поклоняємося, – кому Ви думаєте? Матінці Землі! Так що ми усі підсвідомо є язичниками. А ще я не люблю священиків. Понад те, скажу, що незабаром Ватикан буде знищений, християнська релігія занепаде і запанує язичницька віра.

– А як ставитись до Святої Сповіді?

– А Ви скажіть: чи дурний дурному може порадити, якщо він сам дурний? Чи голодний голодного може накормити, якщо він сам голодний? Священик такий же грішний, як і я. То чому я йому маю розповідати свої гріхи? Навіщо це? Ви маєте право сповідатися священику, якому уже 80-90 років, у якого уже духовний світ піднімається догори, а фізичний – опускається. А не молодому, який ласим оком поглядає на дівку.

– А Ви самі кому сповідаєтесь?

– Нікому.

– Ви можете впливати на поведінку людей?

– Так. Я можу зачарувати хлопця до дівчини або навпаки, дівчину до хлопця. Та я перед тим дивлюся, чи людина цього достойна. Це я визначаю по очах людини – бачу всі її потаємні думки.

– Пане Михайле, а весна цього року буде?

– Буде, і дуже рано. Вона цього року буде такою, якої ще не було.

– Ви консультували С.Параджанова, коли він знімав фільм «Тіні забутих предків». А з І.Миколайчуком познайомились?

– Так, це була Богом дана людина, у нього – талант від Бога. Я навчив його на дримбі грати. До речі, грою на дримбі можна вилікувати психічні розлади, а можна й ввести в транс людину.

– Скажіть, із якими проблемами до Вас найчастіше звертаються люди?

– Найчастіше приходять, коли розпадаються сім’ї, із різними слабостями; дівчата, яким зроблено вінок безшлюбності. Дівчина і на вроду гарна, і вищу освіту має, і сама, як фотомодель, а вийти заміж не може. Ось з такими проблемами.

– Коли Ви відчули свої здібності?

– У сім років я уже міг спиняти кров. Але я ще тоді був дитиною і не звертав на це увагу. Згодом, коли я у лісі пиляв дрова, один хлопець порізав собі артерію, і я йому допоміг. З того часу я точно знаю, що можу спиняти кров.

– А можновладці до Вас звертаються?

– Багато. Три місяці тому був Віктор Ющенко. Про що розмовляли, не скажу, однак скажу, що ця людина хоче добра для України.

Розмовляла Анна Тимофій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.