Кухня – для всіх
Багато хто використовує кухню не тільки для приготування їжі. Тому важливо, щоб вона була не лише красивою, а й просторою та зручною. У сучасній кухні все повинно бути в одному стилі – починаючи з табуретів і закінчуючи поличками для спецій. До того ж, вбудувати в кухонний гарнітур окремо куплену техніку практично неможливо. Тому бажано купувати меблі та аксесуари в одному салоні. Адже там вам підберуть не тільки сам гарнітур, а і навіть посуд чи люстру.
Фахівці радять при замовленні кухонних меблів намалювати схему приміщення, де вказати точні розміри віконних і дверних отворів, нестандартних кутів і виступів. Врахуйте розміщення вентиляційних каналів, електророзеток, підведення водопроводу і каналізаційного стоку.
Вітальня
Кожна вітальня має свій «центр». Це може бути що завгодно: камін, телевізор або система домашнього кінотеатру. Довкола нього й розташовуються м’які дивани та зручні крісла. «Родзинкою» вашої вітальні може стати невеликий столик. За ним зручно попити кави чи почитати журнал. Яскравими елементами декору стають оригінальні підставки, тумби, стійки та інші меблі для апаратури.
У вітальні зазвичай не обійтися без обіднього столу. Він може мати будь-яку форму. Круглі та овальні столи краще розмістити у центрі кімнати. Можна вибрати прямокутний чи квадратний стіл. Голов-не – він повинен бути достатньо стійким. Для заощадження місця зараз використовують розсувні столи або столи, в яких заховані маленький бар, який за необхідністю може підніматися на рівень столу за допомогою спеціального механізму.
Майже у всіх вітальнях є корпусні меблі. Це можуть бути багатофункціональні стінки та стелажі, що складаються із декількох секцій; вітрини, буфети, серванти, комоди, тумби для зберігання сувенірів, посуду та столових приборів; книжкові шафи, настінні полки різного призначення тощо.
Основне – здоровий сон
Його запорукою є гармонійно влаштована спальня. Причиною дискомфорту може стати неправильно підібрані і розставлені меблі. Основне – меблі мають розташовуватися так, щоб гострі кути не були спрямовані на ліжко. Тому приліжкові тумбочки, які найближче стоять до нього, мають бути округлими або оббитими щільною тканиною. Не менш важливо вибрати і саме ліжко. Воно повинно бути не лише красивим, а й міцним і зручним. Ліжко має бути на ніжках, щоб під ним могла спокійно циркулювати енергія. Тому під ліжко краще нічого не ставити, особливо громіздкі речі, на зразок валіз чи картонних коробок зі старими речами.
Не зловживайте у спальні дзеркалами. І розташуйте їх так, аби, прокинувшись і відкривши очі, ви не бачили себе в дзеркалі. За народними прикметами це може принести неприємності у стосунках з близькими людьми. А старовинне китайське повір’я стверджує: якщо ви чекаєте дитину, то протягом вагітності не можна рухати ліжком та мити підлогу під ним. За повір’ям під ліжком вагітної жінки живуть духи, що дають новонародженому енергію життя. Лякати їх не варто.
Меблі для спальні можуть бути зроблені: з дерева; ковані з елемен-тами декоративного оздоблення з дерева, скла, декоративного пластику, тканини; плетені з лози або ротанга.
Як вибрати офісні меблі?
Тут меблі підтримують імідж фірми та відіграють немалу роль у психологічному комфорті співробітників фірми.
Директор магазину «Славутич» Людмила Пасічник каже, що якість меблів не обов’язково залежить від країни виробника. «Перш за все, слід дивитися на якість покриття, на якість матеріалу, з якого зроблені меблі, як це все зроблено і оброблено, на фурнітуру, на кріплення тощо», – говорить вона.
Офіси солідних фірм зараз часто не обходяться без м’яких меблів. Вони створюють затишну атмосферу та забезпечують комфорт відвідувачам і працівникам компаній. Комплекти м’яких меблів для офісу найчастіше містять у собі диван і кілька крісел, хоча можливі й варіанти – наприклад, кілька диванів і пуфиків або кутовий диван. Те, наскільки довговічними будуть м’які меблі, залежить від якості каркаса, наповнювача та оббивки.
Досить презентабельно виглядають м’які меблі, оббиті натуральною шкірою. Вони не вимагають трудомісткого підходу та при належній якості вироблення й фарбування шкіри здатні прослужити довго.
Уже привезли
Приймаючи куплені меблі, переконайтеся, що на упаков-ці немає вм’ятин чи подряпин. За невеликим отвором може, наприклад, ховатися пробоїна на меблях. Товар у підозрілому пакуванні краще повернути відразу.
У процесі зборки також може виявитися брак. Тому не викидайте упаковку до закінчення зборки всього замовлення.
Найчастіший дефект – неповна комплектація, наприклад, відсутня полиця для шафи. І пам’ятайте: вибираючи продавця, переконайтеся в якості меблів, швидкій та якісній достав-ці і збірці. Гарантію на меблі дає фірма-виробник, а на зборку – продавець.
Comments are closed.