Політика

Канатку на “Буковелі” призупинили через небезпеку для туристів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З метою запобігання травмуванню людей, Держгірпромнагляд тимчасово зупинив експлуатацію підвісної пасажирської канатної дороги в ГК «Буковель», яка належить ТзОВ ВК «Скорзонера».

13 січня державні інспектори територіального управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проводили позапланову перевірку виконання раніше виданих приписів керівництву підприємства «Скорзонера» в селі Поляниця Яремчанської міської Ради.

Під час проведення перевірки було виявлено низку порушень норм охорони праці під час експлуатації нової змонтованої канатної дороги, які загрожували життю людей. А саме: не проведено комісійне приймання в експлуатацію канатної дороги, не надано паспорт на канатну дорогу, не проведено реєстрацію дороги в Держгірпромнагляді, на опорах дороги висотою більше ніж 15 метрів не встановлено захисні дуги. Під час експлуатації зазначеної канатної дороги та перевезення на ній відпочиваючих, на нижній станції проводились монтажні роботи з відкритими приямками, що суперечить нормам безпеки.

Для довідки: За даними, опублікованими у відкритому листі щодо безпеки гірськолижного відпочинку в Україні, у січні минулого року в ГК «Буковель» та в с. Яблуниця було травмовано 343 людини, з них госпіталізовано 29.