Політика

Іваницький очолив надзвичайну протиепідемічну комісію при ОДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заступник голови ОДА Роман Іваницький очолив надзвичайну протиепідемічну комісію при облдержадміністрації, яка здійснює оперативний контроль і координацію діяльності органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій і громадян, пов’язаної із запобіганням і ліквідацією епідемічних ускладнень, спалахів особливо небезпечних інфекційних хвороб та ін. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Михайло Вишиванюк.

Основним завданням комісії є здійснення через органи виконавчої влади, керівників, установ і організацій контролю за виконанням санітарних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню особливо небезпечних, небезпечних хвороб, масових неінфекційних захворювань та радіаційних уражень людей, а також ліквідації епідемічних ускладнень, спалахів небезпечних інфекційних хвороб, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) і їх наслідків.

Крім того, комісія здійснює нагляд за дотриманням юридичними та фізичними особами санітарних норм, спрямованих на захист здоров’я і життя людей і довкілля.

Голова комісії з урахуванням епідемічної ситуації забезпечує скликання і проведення чергових і позачергових засідань комісії та здійснює контроль за виконанням прийнятих рішень. Робочим органом комісії є обласна санітарно-епідеміологічна станція.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.