Політика

Івано-франківські комуністи обурені поведінкою націоналістів на 9 травня

Google+PinterestLinkedInTumblr

Обласні організації Комуністичної партії України, Антифашистського Комітету України, ЛКСМУ і т.д. звернулися до державних очільників з обуренням щодо подій, котрі сталися під час святкування Дня перемоги 9 травня в Івано-Франківську.


Президенту України Януковичу В.Ф.
Прем’єр-міністру України Азарову М.Я.
Голові Верховної Ради України Литвину В.М.

Заява

Громадськість Івано-Франківщини, ветерани Великої Вітчизняної війни, громадські та політичні організації глибоко стурбовані подіями які відбулись у областях Західної України зокрема у м. Львові та м. Івано-Франківську 9 травня у День Перемоги.

На передодні відзначення святого для переважної більшості громадян України Дня Перемоги місцеві ради прийняли незаконні, антиконституційні рішення щодо заборони використання символіки часів Великої Вітчизняної війни та закликали громадян не приймати участь «у так званому вшануванні Дня Перемоги», чим порушили Закон України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років», на що правоохоронні органи не відреагували.

Під час проведення святкових та урочистих заходів 9 травня представники ВО «Свобода» та право-радикальних організацій зневажливо поводили себе стосовно ветеранів війни та інших громадян, зривали ордени, медалі та георгіївські стрічки, чим грубо порушили Закон України «Про політичні партії України», ст.5 «Обмеження щодо утворення і діяльності політичних партій», п.6 – насильство; п.7 – посягання на права і свободи людини; п.8 – посягання на здоров’я населення.

Також звертаємо увагу керівництво держави на те, що у населених пунктах західних областей незаконно вивішуються поряд з держаним прапором України червоно-чорні прапори.

Вимагаємо від правоохоронних органів здійснити перевірку вище зазначених екстремістських організацій, які мають характер незаконних воєнізованих формувань.

Вимагаємо від влади законодавчо заборонити пропаганду націонал-фашистської ідеології, ввівши за неї кримінальну відповідальність, а ті політичні та громадські організації, які здійснюють її заборонити. Діяльність таких структур не йде на користь єднанню України.

Процвітання націонал-фашизму сьогодні, це пролита кров завтра!

Івано-Франківські обласні організації:

Комуністичної партії України
Антифашистського Комітету України
Ленінської Комуністичної Спілки молоді України
Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»
Ветерани Великої Вітчизняної війни
Всеукраїнське об’єднання «Інтелігенція за соціалізм»
жителі Івано-Франківської області

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.