Політика

Івано-Франківськ поділять на 25 комунальних округів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Нещодавно утворене підприємство «Єдиний розрахунковий центр» провело попереднє розмежування житлового фонду міста за комунальними округами. Така новація дозволить наблизити центри надання послуг з управління та утримання будинків до їх споживачів. Базовою одиницею розподілу стала квартира. В середньому кожен округ містить близько 2000-2500 помешкань.

«Комунальний округ – це ще один, нехай і невеличкий крок у напрямку житлової реформи, – коментує новацію директор КП «Єдиний розрахунковий центр» Вадим Войтик. – За кожним з округів буде закріплено відповідних уповноважених, до яких і повинні будуть звертатись за потреби мешканці.

За округами будуть проводитись громадські слухання. На цьому поділі ґрунтуватиметься формування лотів на майбутні конкурси з надання житлово-комунальних послуг.

Передбачається, що саме на базі новоутворених округів буде діяти система первинного обслуговування мешканців службами «ЄРЦ». У перспективі поділ міста на комунальні округи має замінити традиційні території дев’яти ЖЕО.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.