Політика

Хто змагається за “Євробачення”: список двадцятки учасників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У ході національного відбору представника України на “Євробаченні 2010” журі визначило двадцятку кращих, за яких тепер доведеться голосувати українцям. У двадцятку потрапили відомі естрадні виконавці, учасники телепроектів “Шанс” і “Фабрика зірок”. Порядкові номери претендентів визначені шляхом жеребкування і відповідають їх номеру в SMS-голосуванні.


Отже, повний список конкурсантів:

1. Віталій Козловський — переможець проекту “Шанс” у 2003 році, учасник міжнародного конкурсу молодих виконавців “Нова хвиля” в Юрмалі (8 місце).

2. Василь Лазарович — учасник пісенних конкурсів “Слов’янський базар” у Вітебську та італійського “Ретрофеста”, на якому отримав звання “Кращий голос фестивалю”. У 2007 році представляв Україну на “Новій хвилі” (11 місце).

3. SH & BB — групи “Бряц-бенд” і “Спалахнув шифер”.

4. Олексій Матіас — учасник українського телевізійного проекту “Фабрика зірок 3”.

5. Група “Заклепки” — дівчаче тріо, на “Новій хвилі” в Юрмалі в 2008 році посіли шосте місце.

6. Іван Березовський — лауреат Всеукраїнського конкурсу “Зорепад” (2002 р.), учасник Міжнародного фестивалю “Київські літні музичні вечори” (2003 р.).

7. Дует “SТ’ЕREO” — учасники “Фабрики зірок 3” Стас Шурінс та Еріка.

8. Ірина Розенфельд — під сценічним іменем Ірис в 2008 році зайняла на конкурсі “Нова хвиля” в Юрмалі друге місце.

9. Шаніс — лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фіналістка телепроекту “Шанс-9”, півфіналістка “Нової хвилі” (у 2007 і 2008 рр..). Справжнє ім’я — Ольга Шандрик.

10. Макс Барских (справжнє ім’я — Микола Бортник) — учасник українського телевізійного проекту “Фабрика зірок 2”.

11. Владислав Левицький (справжнє ім’я — Василь). У 2006 році вийшов у фінал сьомого сезону популярного телепроекту “Шанс”. У 2008 році отримав ІІІ премію Міжнародного фестивалю мистецтв “Слов’янський базар” у Вітебську. На “Новій хвилі” в минулому році зайняв 8 місце.

12. Співачка Мія.

13. Група “DaZzle Dreams” — у складі етно-електронного проекту об’єдналися дві відомі особистості української сцени: Шура Гера (колишній учасник “Скрябіна” і нинішній учасник гурту “Друга Ріка”) і продюсер і композитор Дмитро Ципердюк.

14. Маша Субко — учасниця телепроекту “Шанс”.

15. Злата Огневич — солістка національного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, учасниця латин-бенду. Отримала перемогу в українському проекті “Єдина співуча радіо ведуча”.

16. Міра Gold.

17. Наталія Валевська — переможниця телевізійного проекту “Шанс-3”. У 2009 році співачка отримала І премію Міжнародного конкурсу “Алла шукає таланти” на “Радіо Алла”.

18. Юлія Войс — фіналістка російського проекту “Народний артист” (2004 р.), солістка рок-опери “Біла ворона” в театральній компанії Хостікоєва і Бенюка.

19. El Кравчук (Андрій Остапенко).

20. Alyosha (Олена Кучер).


До складу журі, яке обрало двадцятку кращих, увійшли:

  • продюсер і композитор Ігор Ліхута
  • член оргкомітету “Євробачення” (Україна) Валід Арфуш
  • програмний директор каналу “MTV Україна” Андрій Уренєв
  • головний продюсер “Нового каналу” Оксана Панасівська
  • генеральний продюсер каналу ОТВ Володимир Орлов

Нагадаємо, з 18 березня розпочався новий відкритий національний відбір учасників для конкурсу “Євробачення-2010”. Український конкурс пройде три етапи, ім’я представника України на “Євробаченні” стане відомим у неділю, 21 березня.

Джерело: http://news.liga.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.