Політика

Христина Лукащук та її нова книга «Рожевий і ще раз рожевий» — в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завтра, 22 грудня культурно-мистецький центр «Є» запрошує на презентацію книги Христини Лукащук «Рожевий і ще раз рожевий», що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок о 18 годині. До чергової книжки сучасної письменниці зі Львова ввійшла повість, в основі концепції якої історія кохання, висвітлена в певному ракурсі – побачити в жінці не лише об’єкт еротичного зацікавлення, а й гаму відчуттів, світ чуттєвості і задоволення. Повість відверта, інтимна і свідчить про те, що авторка не зупиняється у власних пошуках – як літературних, так і суто жіночих.

Відверті рядки свідчать про те, що авторка відкриває на сторінках книги свою жіночу мудрість та багатий життєвий досвід. Як зазначає сама Христина Лукащук, повість є сповіддю щасливої жінки – відвертою, інтимною, доволі оголеною. В основі концепції твору – історія кохання, висвітлена у певному ракурсі: авторка прагне передати внутрішній світ обох героїв, їх суть і сутність. Чоловічі і жіночі стосунки тут є такими, якими сотворив їх Бог. Головна сюжетна лінія – взаємоузгодженість чоловічого та жіночого начала, суцільна безперервність, коли одне не може існувати без іншого: жінка без чоловіка, життя без смерті.

«Рожевий і ще раз рожевий» – це друга прозова книга авторки. За цей твір Христина Лукащук отримала відзнаку від Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова». Попередня книга Христини Лукащук вийшла друком 2006 року, це було видання «образків життя» – «Негламур».