Політика

Естонці запросили Прикарпаття до співпраці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся Естонський економічний форум. Мета заходу — демонстрація можливостей співпраці між українськими та естонськими підприємствами у різних галузях.
«Ми плануємо провести декілька подібних форумів у найважливіших для нас українських містах, — сказав у своєму виступі Яан Хейн, посол Естоніє в Україні. — Серед них Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Одеса. А почати вирішили з Івано-Франківська, тому що ваша область за розмірами та населенням є дуже подібною на нашу країну».
Крім того, за словами Яана Хейна, Прикарпаття та Естонія співпадають і за пріоритетними напрямками розвитку. Це — туризм, який сьогодні щороку приносить невеликій Естонії дуже суттєві прибутки.
Від влади міста Івано-Франківська з вітальним словом виступив начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Богдан Білик.
Естонці привезли з собою представників п’яти підприємств: Ritsu (будівництво та продаж дерев’яних будинків), «Альта Експо» (технічне забезпечення та організація масових заходів, виставок, фестивалів тощо), Schiedel (продаж керамічних димохідних систем), Skano Ukraine (меблі), Visnurk/Isotex (виробництво тепло- та звукоізоляційних панелей для зовнішнього та внутрішнього оздоблення приміщень). Під час форуму естонські бізнесмени презентували можливості своїх підприємств.
Після офіційної части підприємці Естонії та України змогли поспілкуватися ближче та конкретніше у ресторані готелю «Надія».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.