Політика

Екологічно чисто дитяче харчування виготовлятимуть на Рогатинщині

Google+PinterestLinkedInTumblr

З метою створення на Івано-Франківщині виробничої бази з використанням сучасних технологій для виготовлення екологічно чистих продуктів харчування, в тому числі дитячих, затверджено календарний план виконання робіт першого етапу інвестиційно-інноваційного проекту «Виробництво дитячого харчування на основі екологічно чистого коров’ячого молока в Рогатинському районі». Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Михайло Вишиванюк, передає прес-служба ОДА.

Прикарпатському науково-аналітичному центру доручено приступити до виконання робіт першого етапу проекту (проведення консультацій щодо визначення асортименту продукції дитячого харчування з коров’ячого молока, здійснення аналізу ринку національного виробництва дитячого харчування та дослідження можливості виходу на ринки інших країн, проведення оцінки матеріально-технічної бази, аналізу місця розташування заводу, вибір технологічного процесу виробництва та визначення вартості обладнання).

Згідно затвердженого календарного плану, оформлення результатів проекту та презентаційних матеріалів відбудеться в грудні 2010 року. Повний комплект науково-технічної продукції буде переданий в головне управління економіки ОДА.

Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладено на головного відповідального виконавця – головне управління економіки ОДА. Контроль за виконанням – на заступника голови ОДА Ігоря Зварича.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.