Політика

Aнсамбль “НагУаль” в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Aнсамбль етнічного сюрреалізму “НагУаль” (Білорусь) відправляється в українське турне. Завтра, 10 березня, вони завітають до Івано-Франківська, в арт-кафе “Химера”, де виступлять у новому складі та з новими піснями! До речі, тільки в Івано-Франківську разом з гуртом “Нагуаль” виступить івано-франківський гурт “Перкалаба”. Початок концерту о 20:00. Вхід — 35 грн.

Оригінальний стиль, чарівний звук, бурхлива хвиля доброго настрою — ось чим давно і добре знайомий “НагУаль”. А на минулорічному “АртПолі” “НагУаль” отримував шквал оплесків, добре знаний як акустична психоделічна команда.

Репертуар гурту складається виключно з власних композицій, а пісні — з білоруської мови, слова якої залишаються без перекладу.


Рік заснування гурту — 2000. З того часу відбулося понад 600 концертів, сольних і збірних у Білорусі, Україні, Росії, Польщі, Литві, Франції, Німеччині, Румунії, Молдові, Фінляндії, Угорщині, Швейцарії.

Зараз в ансамблі грають:

Леонід Павльонок — голос, народний барабан, йолкін ніс, джембе, соломка, гляк, тайська флейта, чадська арфа, окарина, варган; танець
Юрій Науменко — контрабас, шумьоли, голос
Анака Шапошнікова — цимбали, голос, банбори, прядка, шаманка
Павел Ладутько — гітара, голос
Артьом Губанов — конги, табла, голос
Алєксєй Тарасєвич — барабани
Бенджамін Коуп — кларнет, бубен, голос, магічна труба; танець

Дискографія: “Ощущения, забвение…” (2002), “У Земли под Юбкой” (2005), “Вершки корешки”,(2005), антологія  “Полесская хроника” (2009). “НагУаль” також пише музику до мультфільмів, лялькових спектаклів, клоунад і фарсів, а також документальних фільмів.

Отже, 10 березня, арт-кафе “Химера”, 20:00, вартість входу 35 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.