Політика

Аграрії оцінюють збитки від повені

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 12 липня, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Брус провів робочу нараду, на якій оцінювалися збитки сільськогосподарським культурам сільгосппідприємств та господарствам краян, завдані проливними дощами та паводками у червні – на початку липня цього року.

Головам райдержадміністрацій, головам міст обласного значенням доручено обчислити площі підтоплених сільськогосподарських культур, обсяг завданих повінню збитків у червні-липні та подати відповідні матеріали в головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

На нараді зазначалося, що узагальнену інформацію з районів щодо розмірів збитків, завданих черговою стихією, скерують у Кабінет Міністрів України.

У середу, 14 липня, за участю заступників голів райдержадміністрацій, відповідальних за агропромисловий комплекс, начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, інспекцій та профільних установ, науковців, інвесторів та сільгосптоваровиробників на базі Городенківського району відбудеться нарада-семінар з проведення жнив-2010.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.