Політика

18?річний американець готував убивство Буша: ЦРУ США веде розслідування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Поліцейські заарештували 18?річного Колліна Маккензі-Гуда минулого тижня за звинуваченням у незаконному зберіганні цілого арсеналу автоматів і хімічних речовин для виготовлення бомб.

У будинку запасливого Маккензі-Гуда знайдено вісім одиниць вогнепальної зброї, включаючи два автомати АК-47, гвинтівку Ar-15, дві мисливські рушниці й пістолет калібром 9 міліметрів, більше 20 магазинів з патронами до цієї зброї, а також чек на оплату окулярів для снайперської стрільби зі вбудованим далекоміром. Також поліцейські виявили в заарештованого підроблені посвідчення ЦРУ й однієї з компаній, що є контрактором уряду США.

Прокурор графства Монтгомері Джон Маккарті підтвердив телекомпанії, що до розслідування приєдналась ЦРУ й Секретна служба США. «Ми працюємо над цим питанням із представниками ЦРУ, Секретної служби й представниками офісу генерального прокурора США», — заявив Маккарті. При цьому прокурор у категоричній формі відмовився відповідати на запитання телекомпанії про те, чи міг Маккензі-Гуд планувати вбивство або захоплення президента США. «Я абсолютно не збираюся це коментувати», — заявив Маккарті.

У другій половині дня у вівторок Маккензі-Гуда доставили в будівлю суду в Роквіллі (штат Меріленд), де відбулися слухання про розмір застави, під яку він може бути випущений до суду. За підсумками слухань застава встановлена у розмірі 750 тисяч доларів за звинуваченням у спробі угону автомашини і биття 78?річного пенсіонера на парковці біля місцевого торгового центру «Уайт флінт молл».

Окрім цього, Маккензі-Гуду призначена застава у розмірі 115 тисяч доларів за звинуваченням у зберіганні вогнепальної зброї й хімічних вибухових речовин. Раніше під час слухань у суді адвокат Маккензі-Гуда описав свого підзахисного як зразкового учня?старшокласника, який планує вступити до Американського університету у Вашингтоні. Присутні на слуханнях батько й мати Маккензі-Гуда від будь-яких коментарів відмовилися.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.