Погляд

Дмитро Тузов: Зовнішній путін і внутрішні путіноїди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ексгенерал СБУ Наумов з валізами, напакованими пачками євро, доларів, смарагдів і діамантів — це та картина, яка також пояснює, чому путін наважився атакувати Україну. Бо напад на послаблену й розграбовану країну з трусливими посадовцями, які бігтимуть за кордон, прихопивши із собою найдорожче, вважав справою техніки й кількох днів, пише політичний оглядач Дмитро Тузов на порталі НВ.

Дмитро Тузов: Зовнішній путін і внутрішні путіноїди
Малюнок: Юрій Журавель

А цей тікаючий вгодований персонаж не лише володів точною інформацією про те, коли треба драпати з країни, а й вивозив з неї 600 тисяч євро і $125 тис. Як вам генерал СБУ, який займався «боротьбою з корупцією»? Наколядував, як свого часу суддя Зварич? Він в паніці біг з країни з грошима, поки ми з вами діставали із шухлядок і банківських карток все, що маємо, — на тепловізори, бронежилети, кровоспинні медпрепарати.

От що я вам скажу — все це, на що ми збирали і збираємо гроші, було вкрадено внутрішніми путіноїдами. Які нічим не кращі одного всім відомого виродка у кремлі, який влаштував бійню в Європі. І ті й інші знищують нашу країну. А цей, що «грівся» на високій посаді в СБУ — не просто підозрюється у дезертирстві і зраді Батьківщини. Ще однією шкодою Україні є те, що генерал Наумов може стати джерелом інформації для ворога. Навряд чи ви заперечуватимете дружні стосунки між сербськими і російськими спецслужбами. І тут наші вороги можуть отримати цінного клієнта.

Читайте За кордон за 3000 доларів: в Україні перекрили канал переправки військовозобов’язаних

Вся ця картина — квінтесенція того стану, у якому перебувала країна. Коли посадовці з держструктур дозволяли собі грабувати країну і жити так, ніби вони народилися спадкоємцями арабських шейхів або колумбійських наркобаронів. І зараз вся країна кров’ю відхаркує наслідки цієї системи, створеної для перерозподілу багатств на користь обмеженої касти «обраних». Вважаю, що вони сприяли росії і притягнули до нас війну. Послабили країну і, фактично, подали сигнал росіянам, що їм залишається лише добряче вдарити по гнилій державній системі.

Але путін не врахував, що українці захищатимуть не «високоповажні» посадові дупи, які пакують бабло у валізи і контейнери, а свою країну. Думаю, що такі персонажі, як цей ексгенерал, як судді з так і не розпущеного ОАСКу, які «не лохи, щоб жити на 10 000 тисяч доларів на місяць» (пам’ятаєте оприлюднені записи і справу в НАБУ про спробу захоплення державної влади), як митники, які випускають за кордон генералів з набитими грошима валізами, як ті, хто продають гумдопомогу і волонтерські бронежилети в торговельних мережах і багато інших маленьких місцевих путінів, знищують нашу країну.

Читайте: Посадовець Генштабу влаштував стрілянину у спальному районі Києва (ВІДЕО)

Але так, як раніше, коли країна і люди все бачили і тихенько дивувались, вже не буде. Надто великою є ціна, щоб дозволити відновити стару систему в усій її нелюдській «красі». Так не буде, хоча для цього ще треба докласти багато зусиль. Думаю, внутрішніх путіноїдів український народ, зрештою, просто прирівняє до зовнішнього ворога. А що робити із зовнішнім ворогом українці вже знають.

У Сербії затримали колишнього високопосадовця СБУ – підозрюють у відмиванні грошей

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.