Нещодавно голову обласної Молодіжної адміністрації Ганну Крисюк у Києві відзначили в номінації «Жінка ІІІ тисячоліття». Поки місто обговорює цю подію, вона готує наступні молодіжні заходи та проекти. Каже, вірить у те, що таким чином світ можна змінити на краще. То чим потішить молодіжка вже найближчим часом, і скільки коштує столична статуетка – у нашій розмові.
Ганна Крисюк завжди знаходить час і для свого чотирилітнього сина |
— Ганно, поговорюють, що відзначили вас не безкоштовно?..
— Коли інформація про це з’явилась у пресі, це запитання турбувало багатьох. Мені, чесно кажучи, трохи смішно. Тому щодо ціни я відповім просто – це 10 років щоденної та щонічної роботи над різноплановими молодіжними, соціальними, благодійними та іншими проектами й заходами. Ця нагорода – недержавна, і 5% до пенсії за неї не нарахують, якщо когось це цікавить (сміється). А взагалі-то, вважаю, що будь-яка нагорода додає ентузіазму, стимулює робити свою справу краще, і мені дуже приємно, що, на думку журі, я варта цієї номінації.
— Якось на сесії облради депутат Володимир Олійник давав доволі критичну оцінку діяльності молодіжки…
— Тоді він давав оцінку в першу чергу собі та своїй компетентності в молодіжній політиці. Вона вийшла доволі примітивною, але розсмішила зал, який досі згадує його не як політика, а скоріше як артиста. Цікаво, що я тоді була в залі з детальним звітом нашої роботи, але слова мені не дали. Потім уже пояснили – тому, що я не депутат. Тож виходить, така у нас свобода слова: аби відстояти свою гідність, треба мати депутатський мандат. Дуже хочеться, щоб наші лідери врешті відмовилися від заздрості та чорноти. Не треба зациклюватися на особистостях та поширювати свої фантазії про людину, не знаючи її зсередини. Можливо, працювати важче, ніж заздрити, але заздрість і підлість – це шлях в нікуди.
— То може підете у депутати?
— Ні. Кожна людина повинна знайти себе та розвивати свою сферу діяльності професійно. Я дякую Богу, що допоміг мені обрати ту сферу, в якій я зараз працюю та кожного дня вивчаю щось нове. Кожен має займатися своїм. І я вірю в те, що політики в майбутньому будуть розуміти проблеми людей та лобіювати не свої, а їхні інтереси. А до конструктивної критики та здорової конкуренції я прихильна, бо тільки до ідеальних і скромних ставляться саме так – ідеально та скромно.
— Що вважаєте найбільшою помилкою роботи молодіжки?
— Є чимало повчальних уроків. А помилкою вважаю запрошення пана Володимира Олійника на зйомки у соціальній рекламі. Бо чомусь складається враження, що саме йому найважче дотримуватись умов та обіцянок, які ми дали.
— Які проекти зараховуєте до знакових?
— Їх багато. Стажування в органах влади «Молодь і влада», зйомки соціальної реклами «Молодь за здоровий спосіб життя», три сезони телепроекту «Дай старт молодим», телепроект «Молодіжний портрет області», конкурс перекладів «Перекладацьке мистецтво», «Козацькі забави», уроки жіночого самозахисту «Я – сильна», тиждень сім’ї в Україні – «Татусь Прикарпаття», туристично-краєзнавчий проект «У пошуках скарбів Довбуша» та інші. Загалом, ті, що націлені на екологію, здоровий спосіб життя, духовність і благодійність. Цього всього могло й не бути, якби не особиста підтримка голови ОДА Михайла Вишиванюка, який завжди сприяє молодіжній ініціативі.
За два роки ми реалізували понад 60 проектів і чимало з них – без копієчки з держбюджету. Наприклад, коли мили машини, то зібрали 8,5 тис. грн. для придбання пульсоксиметру в реанімаційне відділення онкодиспансеру, провели ряд благодійних аукціонів під назвою «Заради життя дитини». А вже зараз готуємося до першого всеукраїнського форуму «Молодь – нова еліта нації», в рамках якого, крім презентації наших проектів, домовимось і про проекти всеукраїнські, встановимо рекорд України з найчисельнішої коломийки та відкриємо в Городенківському районі молодіжний центр.
— Рецепт успіху маєте?
— Вірте, любіть і прощайте.
Comments are closed.