Люди Статті

Зорі прозорі. Олег Винник став людиною тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер відзначає улюбленця жінок, «покровителя молодих вовчиць», аж занадто популярного в Україні співака – Олега Винника.

У суботу, 23 червня на його нову програму «Ти в курсі» у Франківську прийшли подивитись не лише захоплені жінки, а й чоловіки та подружні пари. За неофіційними даними, загалом – понад 8000 людей.

Читайте: Олег Винник у Франківську вийшов на сцену в одній шкарпетці

Охочих почути кумира виявилося стільки, що фанатки вдивлялися крізь шпарини огорожі стадіону, деякі штовхались і проривалися на концерт без квитка. Для тих, хто туди не потрапив, під стадіоном продавалися магнітики із зображенням Винника. Щодо лікувальних чи інших здібностей тих магнітів «Репортер» інформації не знайшов.

Читайте: Володимир Федик, який врятував дітей, став людиною тижня за версією “Репортера”

Мабуть, великим розчаруванням для шанувальниць стало те, що співак приїхав з дружиною – бек-вокалісткою зі сценічним ім’ям Таюне. На концерті вона заспівала і кілька власних пісень.

Та навіть погода була на боці співака – дощ припинився, щойно той секс-символ вийшов на сцену, а під час концерту навіть з’явилась веселка.

Кажуть, послухати Винника до Франківська з’їжджалися люди з інших куточків України.

Двогодинний виступ зібрав цілий стадіон «Рух» і наробив стільки галасу, що франківський письменник Остап Українець не витримав і зареєстру­вав стьобну петицію про освячення стадіону. Стьоб зрозуміли не всі. Петицію вже підписали 100 людей, а десятки ЗМІ подали її цілком серйозно, лише зміцнивши статус Івано-Франківська як найбільш християнського міста України.

Читайте: Новий очільник поліції Володимир Голубош – людина тижня за версією “Репортера”

Як не крути, а публіка лишилася задоволена. Одному з найбільш українських міст не завадили навіть російські тексти більшості пісень. Винника кликали на біс чотири рази. Екстаз, оргазм і решта неподобств. Утім, усе це щастя чомусь не розділили мешканці району стадіону, які у мережі скаржились на шум, безсоння і пісню про вовчицю, бо ж саме її співак виконав двічі.

Читайте: У Франківську збирають підписи за освячення стадіону “Рух” після концерту Олега Винника

Цікаво, якщо раптом Олег Винник збереться балотуватись у президенти, який відсоток виборців / виборчинь за нього проголосує? Соцопитування з цього приводу мовчать – певно, бояться шокувати свідому громадськість. У будь-якому разі весь цей ажіотаж навколо Винника свідчить про дві речі: 1) про смаки не сперечаються, 2) у більшості зі смаком таки великі проблеми. Але то таке, нічого нового.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.