Люди

Журналіст Каналу 402 Максим Веприк отримав медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найвища обласна нагорода. З нагоди професійного свята журналіст Каналу 402 Максим Веприк отримав медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».

Гучними оплесками вдячності репортера та військовослужбовця Збройних Сил України вітають колеги-медійники. Пліч-о-пліч інформаційні матеріали з Максимом створювали ще минулої зими. Проте 24 лютого 2022 року журналіст змінив мікрофон та камеру на зброю і став на захист держави від російської агресії. Але й про інформаційний фронт не забував, йдеться у сюжеті Канал 402.

Максим новини Івано-Франківська журналіст війна

Навіть на фронті моя професія зробила відголосок хоча би в тому, що в мене був позивний «Журналіст», – говорить журналіст, військовослужбовець ЗСУ Максим Веприк. – Часто хлопці коли чули якусь інформацію зверталися до мене, мовляв, а що там, а як – правда, неправда? А я їм казав: перевірити треба, де ви це почули, хто вам це сказав.

Читайте також: Наші на війні. Універсальний солдат Максим Веприк

Воював на Житомирщині, Київщині, Луганщині, відтак – більш як пів року – на Донеччині, на напрямку Соледару. Від мінометника дослужився до командира розрахунку й одержав звання молодший сержант. Та після 11 місяців служби, у січні 2023-го отримав важке поранення. Нині проходить реабілітацію на Львівщині та готується до протезування.

Доволі дивне відчуття. За 11 місяців війни. Люди підходять, дякують, а ти насправді… Треба ще якось адаптуватися, – каже Максим. – Привикнути до цього, як відповідати. Я радий, що я зміг сьогодні приїхати на нагородження особисто. Враховуючи те, через що я пройшов, для мене це великий крок – повернення в соціалізацію. Трохи шокуючий, але почуваю себе дуже добре.

До теми: Франківський журналіст Максим Веприк отримав орден “За мужність” (ВІДЕО)

Окрім Максима, в облдержадміністрації нагородили й інших медійників Прикарпаття, які зараз на полі бою захищають державу. Серед них і ведучий радіо «Західний Полюс» Роман Матлюк. Його медаль за заслуги перед Прикарпаттям отримує дружина Лідія, бо морський піхотинець – на службі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.