Люди

Франківський журналіст Максим Веприк отримав орден “За мужність” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військовий з Франківська, журналіст Каналу 402 Максим Веприк отримав орден “За мужність” ІІІ ступеня. Нагороду молодшому сержанту вручив президент Володимир Зеленський під час візиту до одного з госпіталів у Львові.

Максим Веприк новини Івано-Франківська

Максим став на захист України у перший день повномасштабного вторгнення росії. Спочатку боронив північні рубежі. З літа й аж до поранення наприкінці січня воював на Донецькому напрямку.

Я розумію, що ці 11 місяців війни, які я провів на передовій, не пройшли даром, – каже Максим. – І те, що нагороду я отримав заслужено. Окремо для мене це було великим днем, бо цю нагороду мені особисто вручав сам Президент України Володимир Зеленський. Особисте знайомство з ним – це неймовірна рідкість для бійця.

Читайте: «Кульбан» тримає оборону. Як нацгвардієць з Прикарпаття воює з перших днів вторгнення

За словами Максима Веприка, шкода, звісно, що нагорода вручалась у лікарняній палаті, а не десь на бойовій позиції. Але це життя, це війна, каже він, і кожен повинен розуміти, що таке може трапитись.

Втім, це навіть більше додає якогось бажання далі боротися, ставати на ноги, йти вперед, – говорить Максим. – Адже ти знаєш, що ти можеш, ти впевнений у своїх силах, і знаєш, що твої здобутки, твоя робота буде оцінена належним чином.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.