Люди

Зеленський нагородив орденами Данила Галицького трьох прикарпатських медиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

18 листопада Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами військових медиків.

Указом Президента України відзначили орденом Данила Галицького лейтенанта медичної служби Ярослава Богака, який ще півроку тому працював судинним хірургом нашої лікарні. А також Мирослава Дебенка, який повернувся в Україну з-закордону, де успішно працював щелепно-лицевим хірургом у власній клініці. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, пише Репортер.

Зеленський нагородив трьох медиків з Прикарпаття

Вони сьогодні там, де потрібні найбільше, – говорить генеральний директор обласної клінічної лікарні Остап Грищук. – І за це їм наша шана та вдячність. Вдома їх чекають рідні та близькі. На роботі – колеги. Ми співпереживаємо, допомагаємо, тримаємо молитву, щоби скальпель у їхніх руках навіть після найважчих боїв і поранень був рятівним…

До теми: З-за океану. Як медик з Франківська керує в американській лікарні й допомагає Україні

Також орденом Данила Галицького нагороджений капітан медичної служби Віталій Маланчук, якій ще кілька місяців тому вправно займався хірургічною справою у Тлумацькій лікарні.

Довідково: Орден Данила Галицького — державна нагорода України, що призначена для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.