Люди

Залужний нагородив “Хрестом хоробрих” захисника з Ямниці Романа Семченка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Захисника з Ямниці Романа Семченка нагородив почесною відзнакою «Хрестом хоробрих» Головнокомандувача Збройних Сил України Валерій Залужний.

Про це повідомляє Ямницька територіальна громада.

СемченкаВійськовослужбовець з 18 років проходив строкову службу в армії, а коли розпочалося повномасштабне вторгнення, підписав контракт і в лютому 2023 року пішов на передову боронити рідну землю від окупантів. Роман пройшов складний відбір в одну зі штурмових бригад, до якої прагнув потрапити.

Читайте: Косівчанин Петро Боднарук на позивний Бинт евакуював пів тисячі поранених із Серебрянського лісу

Роман Семченко був на передових лініях оборони на Бахмутському напрямку Донецької області. За сумлінне виконання поставлених завдань, проявлені мужність, героїзм, патріотизм та хоробрість військовослужбовця відзначено нагородою “Хрест хоробрих”.

 Моя гордість, моя радість, мій біль і моя тривога… Молюся і щиро вірю, що дочекаюся сина вдома живим і здоровим”,  – каже матір воїна Леся Семченко.

Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий дякує воїну за оборону України та його відвагу.

Довідково:

“Хрест хоробрих” –  відзнака головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, заснована в 2021 році. Нагрудним знаком “Хрест хоробрих” нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за героїчний вчинок, пов’язаний з ризиком для життя (здоров’я) під час участі у бойових діях об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Франківець Андрій Даньо, який втратив на війні руку, ногу та око, нині реабілітується у Нідерландах

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.